HAKKIMIZDA

Referans Kimyasal Ürünler San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Referans Kimyasal Ürünler San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak kurulduğumuz 2006 yılından beri;  1.sınıf hijyen temizlik ve kimyasalları, makine ekipmanları üretiminde faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Bünyemizde bulunan grup şirketlerimiz ise; Tesis Yönetimi ve danışmanlığı, afet sonrası arındırma hizmetleri, güvenlik hizmetleri, peyzaj uygulama hizmetleri, tesis teknik bakım ve temizlik hizmetleri ile müşterilerine çözümler sunmaktadır.

  Grup şirketleri ile birlikte Referans Kimya, verdiği hizmet kalitesi, güvenilirlik, zamanında aksiyon alma becerileri ile kendini kabullendirmiş, hizmet sürekliliğini de kanıtlayarak sektörde aranan firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

İLKELERİMİZ

Referans Kimyasal Ürünler San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Mesleki ve kurumsal liderlik

Tüm paydaşlarımızla pozitif iş birliği ve sosyal sorumluluk

Çevre bilincine, insan sağlığına ve güvenliğine saygılı olmak

Takım ruhu inancı ile vizyonu paylaşmak

Etik değerlere bağlı istihdam yaratmak

Karşılıklı güvene dayalı iş üretmek

Şirket ve paydaşların değerlerine sahip çıkmak

VİZYONUMUZ

Endüstriyel ve yaşam alanları için hijyen ve temizlik Kimyasalları ile ekipmanları üreterek, müşterilerine güvenilir bir partner olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sağladığımız ürünlerimiz ile; İnsan ve çevre sağlığını önceliklendirerek, yaşam alanları ile iş çevrelerinin hijyen ve temizliğini verimli ve etkin bir şekilde gerçekleştirmek.

NELER YAPARIZ?

Profesyonel ürünler üretiriz… Hijyen ve temizlik kimyasalları ile ekipmanları üretimi, satışı ve pazarlaması alanında faaliyet gösteren firmamız; sürekli gelişmeyi ve alanında öncü konuma gelmek üzere stratejisini belirlemiştir. Genel ve yüzey temizlik, banyo, mutfak, lavabo, tekstil ürünleri, halı temizlik hijyen kimyasalları ile zemin ve doğal taş cila/ bakım / koruma ürünlerini uluslararası standartlar ve direktifler doğrultusunda üreterek, sektörün sağlayabildiği en kısa sürede müşterilerine ulaştırır.